Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Patch Cord-uri si Pigtail-uri » Patch Cord Fibra Optica » Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX





Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX



Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale), cu conectori SC/PC la ambele capete. Lungime: 3m, 5m






Optiuni Disponibile:
Marime:
Mod:
Tip:
Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 01. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


FO closure UCNC 4/5

FO closure UCNC 4/5



3M2179CS FO closure

3M2179CS FO closure



Rack 19"/16U/600x800

Rack 19"/16U/600x800



Doza Derivatie 100x100x50

Doza Derivatie 100x100x50



Releu de Timp RE8TA21BU

Releu de Timp RE8TA21BU



FY

FY