Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Cutie distributie FO 12 fibre echipata

Cutie distributie FO 12 fibre echip

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Patch Cord-uri si Pigtail-uri » Pigtail-uri F.O. » Pigtail FC/PC, SM





Pigtail FC/PC, SM



Pigtail (conector la un singur capat) fibra optica single mode cu conector FC, tip de slefuire a ferulei PC.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Wednesday, 09. April 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Adaptor ST-ST

Adaptor ST-ST



Pigtail SC/PC, SM

Pigtail SC/PC, SM



Adaptor FC-FC prindere cu piulita

Adaptor FC-FC prindere cu piulita



Adaptor FC-SC

Adaptor FC-SC



Patch Cord E2000/APC-E2000/APC, SM, SX

Patch Cord E2000/APC-E2000/APC, SM,



Pigtail ST/PC, SM

Pigtail ST/PC, SM