Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Accesorii Telecomunicatii » Prize si Conectori Tc. » Priza Telefonica Dubla 4 Contacte





Priza Telefonica Dubla 4 Contacte



Priza telefonica dubla cu 4 contacte pentru conectarea aparatelor telefonice la reteaua telefonica. Echipata cu surub si banda dublu adeziva.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Colier Plastic 290x4.8mm

Colier Plastic 290x4.8mm



Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)

Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)



Mufa RJ45(8P8C) Cat.5e - Neecranata

Mufa RJ45(8P8C) Cat.5e - Neecranata



Conector IDC cu gel 2 fire

Conector IDC cu gel 2 fire



Patch Cord UTP Cat.5e Crossover

Patch Cord UTP Cat.5e Crossover



Fise Izolare pentru Reglete tip Krone

Fise Izolare pentru Reglete tip Kro