Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Accesorii Retelistica » Prize Retea » Priza UTP(8P8C) Cat.5e Dubla





Priza UTP(8P8C) Cat.5e Dubla



Priza UTP dubla (doua porturi), cu conectori Krone, pentru conectarea aparatelor corespunzatoare la reteaua de date.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Tuesday, 09. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Alcool izopropilic

Alcool izopropilic



Priza Mixta 8P8C-6P4C ST

Priza Mixta 8P8C-6P4C ST



Carcasa Priza UTP 2 porturi

Carcasa Priza UTP 2 porturi



Unitate 4xVentilatoare + Termostat

Unitate 4xVentilatoare + Termostat



Cleste Punch Down

Cleste Punch Down



UTP Cat.5e Flexibil 4xAWG24

UTP Cat.5e Flexibil 4xAWG24