Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Scule si Unelte » Punch down tool 66-110





Punch down tool 66-110



Scula de insertie cu impact (punch down tool) cu varfuri pentru reglete tip 66 si 110.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 17. July 2009.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Siguranta Tripolara 63A

Siguranta Tripolara 63A



Printer etichete Dymo Letra Tag XR

Printer etichete Dymo Letra Tag XR



Cleste Insertie Krone-LSA-Plus

Cleste Insertie Krone-LSA-Plus



Siguranta Tripolara 32A

Siguranta Tripolara 32A



J-Y(st)Y

J-Y(st)Y



Priza RJ45(8P8C) - RJ11(6P4C)

Priza RJ45(8P8C) - RJ11(6P4C)