Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Accesorii Telecomunicatii » Reglete si Accesorii » Regleta IDC 8porturi pe 3fire 2Mb pt DDF





Regleta IDC 8porturi pe 3fire 2Mb pt DDF



Regleta lsa 8portx3fire (L1, L2 si impamantare) 2Mb/s pt DDF.

Se utilizeaza in blocurile DDF in instalatii transmisiuni date si semnale multiplexate. Are banda de trecere de 2Mb.

Corpul regletei este din ABS.

Contactele sunt din aliaj cupru-zinc argintat.

Modalitatea de fixare este pentru suport cu bare cilindrice paralele.

Regleta este dotata cu organizator de cabluri legat electric la contactele de impamantare idc ale regletei.

Setul contine capac eticheta si doua capace laterale complementare pentru ghidarea perechilor de conductori (la montaj se foloseste unul singur).




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 16. December 2011.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Modul Sina Suport Reglete RS79401

Modul Sina Suport Reglete RS79401



Protector Individual la Supratensiune RS80208

Protector Individual la Supratensiu



Regleta RS79401S - 10 Perechi cu Deconectare

Regleta RS79401S - 10 Perechi cu De



Regleta tip Krone - 10 perechi cu Deconectare

Regleta tip Krone - 10 perechi cu D



Caseta de protectie LSA

Caseta de protectie LSA



Keystone Jack 8P8C Cat.5e Ecranat

Keystone Jack 8P8C Cat.5e Ecranat