Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Cabluri si Conductori » Cabluri Coaxiale » RG11 U4 - 75 Ohmi





RG11 U4 - 75 Ohmi



Cablu coaxial 75Ohmi; izolatie polietilena celulara (expandata "Foam PE"); conductor central - cupru unifilar; ecran - folie aluminiu-poliester + tresa cupru stanat.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Wednesday, 02. April 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Doza Derivatie 100x100x50

Doza Derivatie 100x100x50



Bratara cu suport oscilant

Bratara cu suport oscilant



Banda Izolatoare Auto-Sudanta

Banda Izolatoare Auto-Sudanta



Suport Monitor 15"

Suport Monitor 15"



Armatura ASA100

Armatura ASA100



Suport oscilant pt stalpi de lemn

Suport oscilant pt stalpi de lemn