Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Cabluri si Conductori » Cabluri Coaxiale » RG6-T60





RG6-T60



Cablu coaxial 75 ohmi RG6-T60 cu tripla ecranare. Constructie: conductor central din otel cuprat (recomandat la frecvente inalte, unde apare efectul pelicular); izolatie din polietilena celulara; ecran folie aluminiu + ecran tresa aliaj + ecran folie aluminiu; manta PVC.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 06. July 2009.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Marcator Inelar

Marcator Inelar



UTP Cat.5e 4xAWG24

UTP Cat.5e 4xAWG24



Clema izolata pt brida

Clema izolata pt brida



Fasa de cauciuc

Fasa de cauciuc



Doza Derivatie 100x100x50

Doza Derivatie 100x100x50



Bratara cu suport oscilant

Bratara cu suport oscilant