Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Scule si Unelte

Afiseaza 43 pana la 63 (din 67 produse) Pagini cu rezultate: [<< Anterior]   1  2  3  4  [Urmator >>] 

Punch down tool 66-110

Punch down tool 66-110

Scula de insertie cu impact (punch down tool) cu varfuri ...


Rezerva Gaz

Rezerva Gaz

Rezerva de gaz pentru lampile pe gaz.

...

Roata Masurat Distante

Roata Masurat Distante

Roata pentru masurat distante, fara fir.

...

Ruleta Masurat - 5m

Ruleta Masurat - 5m

Ruleta de masurat cu lungime de 5m.

...

Set Burghie Lemn - 8 Piese

Set Burghie Lemn - 8 Piese

Set burghie pentru perforat lemn. 8 Piese.

...

Set Burghie SDS - 4 Piese

Set Burghie SDS - 4 Piese

Set burghie SDS. 4 Piese.

...

Set Chei Fixe - 12 Piese

Set Chei Fixe - 12 Piese

Set de 12 chei fixe.

...

Set Chei Imbus - 7 Piese

Set Chei Imbus - 7 Piese

Set de 7 chei imbus cu cap rotunjit.

...

Set Chei Tubulare - 10 Piese

Set Chei Tubulare - 10 Piese

Set de chei tubulare cu 10 piese.

...

Set Clesti Electronist - 5 Piese

Set Clesti Electronist - 5 Piese

Set de clesti din 5 piese pentru electronica.

...

Set Surubelnite - 5 Piese

Set Surubelnite - 5 Piese

Set de 5 surubelnite (cap tip "cruce" si "...


Set Surubelnite Electrician - 5 Pie

Set Surubelnite Electrician - 5 Piese

Set de surubelnite izolate, din 5 piese, pentru electrici...


Set Surubelnite Izolate - 1000V - 6

Set Surubelnite Izolate - 1000V - 6 Piese

Set de 6 surubelnite izolate pentru instalatii electrice ...


Set Surubelnite Mecanic - 6 Piese

Set Surubelnite Mecanic - 6 Piese

Set de 6 surubelnite pentru scopuri mecanice.

&nb...


Sonda Fibra Carbon

Sonda Fibra Carbon

Sonda din fibra de carbon pentru insertia cablului in tub...


Sonda Nylon

Sonda Nylon

Sonda nylon pentru tragerea cablurilor/conductorilor in t...


Sonda Polipropilena (PP)

Sonda Polipropilena (PP)

Sonda polipropilena pentru insertia cablului in tubulatur...


Surubelnita Cruce 140mm

Surubelnita Cruce 140mm

Surubelnita cu lungime de 140mm pentru suruburi tip cruce...


Surubelnita Cruce 180mm

Surubelnita Cruce 180mm

Surubelnita cu lungime de 180mm pentru suruburi tip cruce...


Surubelnita Cruce 210mm

Surubelnita Cruce 210mm

Surubelnita cu lungime de 210mm pentru suruburi tip cruce...


Surubelnita Dreapta 140mm

Surubelnita Dreapta 140mm

Surubelnita cu lungime de 140mm pentru suruburi cu sant d...


Afiseaza 43 pana la 63 (din 67 produse) Pagini cu rezultate: [<< Anterior]   1  2  3  4  [Urmator >>] 
RSS Categorii - Scule si Unelte