Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Cabluri si Conductori » Cabluri Retelistica » SFTP Cat.5e 4xAWG24





SFTP Cat.5e 4xAWG24



Cablu de date cat. 5e ecranat cu folie de aluminiu dublata cu poliester si tresa impletita 4 perechi torsadate x 24AWG conductori cupru. Compatibil EN 50173; ISO/IEC 11801.


Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Wednesday, 02. April 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


T-VHH 2G 62,5/125 (MM)

T-VHH 2G 62,5/125 (MM)



LiY(st)CY-TP

LiY(st)CY-TP