Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

24 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA LIBRA PRO

UPS GTEC SERIA LIBRA PRO

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 
Ce se afla in cos ?
Scoate Produs(e) Cantitate.




74LCX138D

74LCX138D








Regleta IDC 8porturi pe 3fire 2Mb pt DDF

Regleta IDC 8porturi








Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mo








Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mo








Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mod








Patch Panel FO SC DX 12 porturi

Patch Panel FO SC DX








Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 C








Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C








UPS GTEC SERIA ZS110

UPS GTEC SERIA ZS110








UPS GTEC SERIA SIRIUS

UPS GTEC SERIA SIRIU








UPS GTEC SERIA "MUST 30-120"

UPS GTEC SERIA "MUST








UPS GTEC SERIA NS3000

UPS GTEC SERIA NS300








UPS GTEC SERIA ZP120N

UPS GTEC SERIA ZP120








UPS GTEC SERIA TP130

UPS GTEC SERIA TP130








UPS GTEC SERIA "MUST 10-400"

UPS GTEC SERIA "MUST








UPS GTEC SERIA  LP120

UPS GTEC SERIA LP12








UPS GTEC SERIA AP160N

UPS GTEC SERIA AP160








UPS GTEC SERIA LIBRA PRO

UPS GTEC SERIA LIBRA








Baterie alcalina R03 - 1,5V

Baterie alcalina R03








Fludor - aliaj de lipit

Fludor - aliaj de li








Canal Cablu PVC 15x10mm

Canal Cablu PVC 15x1








Sina adaptor 21" la 19"

Sina adaptor 21" la








Organizator cablu cu capac plastic

Organizator cablu cu








BZX84C 006,8

BZX84C 006,8





Dupa procesarea comenzii va vom trimite oferta de preturi, si vom avea nevoie de un email de confirmare din partea dumneavoastra inainte de a livra produsele.
Pentru a solicita o oferta detaliata a produselor de mai sus, va rugam apasati butonul "Comanda", pentru a continua cumparaturile, va rugam apasati butonul "Continua Cumparaturi", iar pentru a sterge produsele, selectati produsele care doriti a fi sterse si apasati butonul "Sterge".
Continua CumpraturileElimina