Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

1 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 
Ce se afla in cos ?
Scoate Produs(e) Cantitate.




UPS GTEC SERIA PC615N

UPS GTEC SERIA PC615





Dupa procesarea comenzii va vom trimite oferta de preturi, si vom avea nevoie de un email de confirmare din partea dumneavoastra inainte de a livra produsele.
Pentru a solicita o oferta detaliata a produselor de mai sus, va rugam apasati butonul "Comanda", pentru a continua cumparaturile, va rugam apasati butonul "Continua Cumparaturi", iar pentru a sterge produsele, selectati produsele care doriti a fi sterse si apasati butonul "Sterge".
Continua CumpraturileElimina