Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Aparate si Accesorii Electrice » Sigurante » Siguranta Pol+Nul 16A





Siguranta Pol+Nul 16A



Intrerupator automat, de 16A,  de protectie impotriva curentilor eronati, scurtcircuitelor sau suprasarcinilor, folosite pentru panourile de distributie.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Siguranta Pol+Nul 32A

Siguranta Pol+Nul 32A



Sonerie Moeller

Sonerie Moeller



Tablou Electric 8 Module

Tablou Electric 8 Module



Copex Negru 16mm

Copex Negru 16mm



Intrerupator Diferential 16A

Intrerupator Diferential 16A



Intrerupator Diferential 25A

Intrerupator Diferential 25A