Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Accesorii Telecomunicatii » Aparate Telefonice » Sonerie telefonica auxiliara





Sonerie telefonica auxiliara



Sonerie telefonica auxiliara electronica cu volum sonor reglabil. Se monteaza direct pe linia telefonica analogica, pe firele "a" si "b" fara condensator de separatie (este inclus in sonerie).




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Wednesday, 29. October 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Siemens Euroset 5005

Siemens Euroset 5005



Cordon telefonic spiralat lung

Cordon telefonic spiralat lung



Mufa Telefonica RJ11 (6P4C)

Mufa Telefonica RJ11 (6P4C)



Patch Cord LSA / LSA - 4 Poli

Patch Cord LSA / LSA - 4 Poli



Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)

Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)



Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte