Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Dispozitive Prindere si Fixare » Pentru cabluri » Spirale de intindere





Spirale de intindere



Spirale de intindere ( armorozi ) pentru cablurile de fibra optica.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 26. June 2009.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


TI2YfsFL2YAb2Y

TI2YfsFL2YAb2Y



Cutie terminala de exterior 30 p

Cutie terminala de exterior 30 p



TU2YfsF2YL2Y

TU2YfsF2YL2Y



Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata

Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata



Cleste Taiat Cupru

Cleste Taiat Cupru



Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX