Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Substante tehnice / Spray-uri » Spray G-22





Spray G-22



Solvent pentru curatarea si degresarea contactelor si a subansamblurilor de mecanica fina sensibile din echipamentele electronice si de automatizari. Foarte bun pentru curatarea capetelor magnetice din unitatile de inregistrare cu banda magnetica (casetofoane, magnetofoane, camere video cu banda, etc). Se evapora rapid fara a lasa urme. Eficientizat pentru curatarea diferitelor tipuri de murdarie cum ar fi: ulei, grasimi intarite, oxizi, praf etc. Se poate folosi in conditii de siguranta pe majoritatea suprafetelor de material plastic. Nu ataca ozonul (nu contine freon). Prezentare: tub spray 200ml.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Tuesday, 07. July 2009.
Comentarii