Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Dispozitive Prindere si Fixare » Pentru cabluri » Suport aluminiu pt cablu autopurtat





Suport aluminiu pt cablu autopurtat



Suport aluminiu pentru cablu autopurtat. Se fixeaza pe stalp cu banda de inox.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 26. June 2009.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Marcator Inelar

Marcator Inelar



UTP Cat.5e 4xAWG24

UTP Cat.5e 4xAWG24



Suport clema cap linie

Suport clema cap linie



Doza Derivatie 100x100x50

Doza Derivatie 100x100x50



Clema izolata pt brida

Clema izolata pt brida



Sonda Fibra Carbon

Sonda Fibra Carbon