Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Aparate si Accesorii Electrice » Intrerupatoare » Variator Tensiune





Variator Tensiune



Aparat pentru controlul si modificarea tensiunii electrice.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Doza Derivatie 160x130x145mm

Doza Derivatie 160x130x145mm



Doza Aparat - 2 Posturi

Doza Aparat - 2 Posturi



Sonda Nylon

Sonda Nylon



RG59 U - 75 Ohmi

RG59 U - 75 Ohmi



FTP Cat.5e 4xAWG24

FTP Cat.5e 4xAWG24



Intrerupator Cap Scara

Intrerupator Cap Scara